Переказ коштів

ТОВ «ФК «АБЕКОР» є учасником:

  • ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ», платіжною організацією якої є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА», код за ЄДРПОУ 35780941, місцезнаходження: 04080, м. Київ, вул. Межигірська, буд.82-А, корп. Б, офіс 309;
  • ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ «ЛЕО», платіжною організацією якої є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ», код за ЄДРПОУ 39010283, місцезнаходження: 03148, м. Київ, пр. Леся Курбаса, буд. 2-Г.
  • ВНУТРІШНЬОДЕРЖАВНОЇ ПЛАТІЖНОЇ СИСТЕМИ "FLASHPAY", платіжною організацією якої є ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК ФАМІЛЬНИЙ", код за ЄДРПОУ 20042839, місцезнаходження: 03039, м. Київ, пр-т Голосіївський, будинок 26-А.

Порядок та умови здійснення переказу коштів та строки зарахування коштів отримувачам:

ТОВ «ФК «АБЕКОР», дотримуючись вимог законодавства України, на підставі свідоцтва про реєстрацію фінансової установи та ліцензії Національного банку України на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків надає фінансові послуги, що передбачені п. 8 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», а саме послуги з переказу коштів у національній валюті України (гривня).

Ділові відносини з фізичними особами-ініціаторами переказів коштів встановлюються шляхом прийняття (акцептування) фізичними особами  Публічної пропозиції (оферти) на укладення Договору про надання послуг з переказу коштів, що розміщена в мережі Інтернет, на екранах програмно-технічних комплексів самообслуговування, які використовує ТОВ «ФК «АБЕКОР» для прийняття платежів та на сайті за посланням Public Agreement Abekor.

Порядок (умови) здійснення переказу коштів, строки зарахування коштів отримувачам, порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами системи переказу коштів зазначається в Договорі про надання послуг з переказу коштів та в Правилах роботи відповідних платіжних систем, учасником яких є ТОВ «ФК «АБЕКОР».

Найменування та перелік отримувачів, на користь яких здійснюються перекази коштів ТОВ «ФК «АБЕКОР» зазначено у відповідних розділах сайту в мережі Інтернет за адресою: https://easypay.ua

Вартість послуг ТОВ «ФК «АБЕКОР» з переказу коштів, що сплачуються фізичними особами при ініціювання переказу (від 0 гривень до 1000,00 гривень за один переказ) через:

- програмно-технічні комплекси самообслуговування, розраховується в залежності від виду послуг (постачальника послуг), суми платежу та демонструється ініціатору переказу на моніторі платіжного пристрою до внесення коштів;
- сайт в мережі Інтернет за адресою:  https://easypay.ua розраховується в залежності від виду послуг, суми платежу та демонструється ініціатору переказу перед введенням реквізитів картки.

З адресами (місцями) розташування програмно-технічних комплексів самообслуговування ТОВ "ФК «АБЕКОР» на території України можна ознайомитися тут.

ТОВ «ФК «АБЕКОР» на законних підставах використовує торговельну марку (знак для товарів та послуг)

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами платіжних систем:

Всі спори, які виникають між учасниками та користувачами платіжних систем вирішуються шляхом переговорів. У випадку неможливості врегулювання спорів між учасниками та користувачами платіжних систем шляхом переговорів, спори вирішуються компетентним судом, відповідно до вимог чинного в Україні законодавства.

Види валют переказу коштів: Національна валюта України - гривня.

ОРГАНИ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

Національний банк України
адреса: 01601, Київ, вул. Інститутська, 9
тел: 0-800-505-240
e-mail: nbu@bank.gov.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
адреса: 01001, м. Київ-1, вулиця Б. Грінченка, 3
тел.: +38 (044) 234-39-46

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві
e-mail: zvernen@dpss.gov.ua
адреса: 04053, м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8